Sosyal yaşantı içinde oluşan kaygılar, kişileri psikolojik destek alma konusuna yönlendiriyor. Bazı kişiler tarafından basit bir konu olarak geçiştirilen durumlar bazı kişiler içinse altından kalkması son derece büyük olan sorunlar haline geliyor. Kişisel dürtüler, karakter, ekonomik durum ve yaşam tarzları kişilerde psikolojik olarak destek almanın gereksinmesini ortaya çıkarıyor. İnternet ortamında bilgi paylaşımı yapan sitede psikolojik destek amacı taşıyan bilgilerin yanı sıra aile danışmanlığı alanında hizmet sunuluyor.

İstanbul Pendik’te hizmet sunan merkezde, zor olan tüm konularla mücadele etme konusunda terapi uygulanıyor. Stres, sıkıntı ve zor durumlarla baş etmenin yollarını edinmek, yaşanılan etkileyici durumlarla mücadele etmeyi sağlamak için tüm detaylar merkezden edinilebiliyor.

Psikiyatri Seanslarında Psikoloğun Önemi

Sorunların paylaşılması kişiye özeldir. Kişilerin eğilim ve hayatları, karakter ve kişilikleri, paylaşım yapma konusunda çeşitlilik gösterir. Bazı kişiler sorunlarını uluorta konuşma yetisine sahipken bazılarıysa paylaşım yapmak için özel kişiler ararlar. Site bu anlamda en iyi psikolog arayışında olan kişilere hizmet sunuyor.

Kişiyi anlamak, konunun özünü edinmek ve çözüm odaklı yaklaşımlarla sonuca ulaşmak merkezin işini oluşturuyor. Eğer yaşamış olduğunuz sorun, stres ve konuların sizi aştığını düşünüyor ve bu konularla ilgili size profesyonel destek verecek bir merkez arıyorsanız siteyi tercih edebilirsiniz.

Psikolojik Destek Alma Merkezi

Her insanın sorun algılama durumu farklıdır. Sitede sizin için sıkıntı yaratan, hayata bakış açınızı değiştiren ve etkileyen konular ayrıntılı olarak inceleniyor.

Merkeze ulaşarak;

  • Çift terapisi,
  • Aile terapisi,
  • Çocuk terapisi, dallarında uzman psikologlardan destek alabilirsiniz.

Diğer insanlarla kurduğunuz iletişim ve ilişkiler, iç dünyanızda yaşamış olduğunuz sorun ve duygu birikimleri, korku, kaygı ve takıntılarınız için merkezle iletişim kurarak destek alabilirsiniz.

Çift Terapisi Almanın Önemi

Çift olma yolunda ilerleyen kişilerin, büyüme, gelişme ve almış oldukları aile eğitimlerinin özel bir biçimde analiz edilmesi gerekir. Merkezde sorunlarınıza ya da yaşamış olduğunuz ilişkinin gidişatına etkili olabilecek desteği bulabilirsiniz. Yaklaşım, tarz ve üslup gibi konularla başa çıkmanın yöntemlerini edinmek için Merkezden çift terapisi hizmeti alabilirsiniz.

Aile Terapisi Almanın Aile Bireylerine Katkısı

Aile olmak en küçük toplum parçasını oluşturmak anlamına geliyor. Merkezde bu küçük toplumu en nitelikli şekilde büyütmeyi sağlamanın detayları işleniyor. Kişilere bu anlamda destek sunan merkezde konunun profesyonelce ele alınması sağlanıyor. Ailevi sorunları aşmak ve yaşam tarzlarını olumlu olarak empoze etmek için Merkezden destek alabilirsiniz.

Çocuk Terapisi Almanın Gelecek Yaşam Yıllarına Katkısı

Her çocuk geleceğin yetişkin adayıdır. Merkezde çocuk terapisi alanında profesyonel destek sağlanıyor. Yetişkin insanlara bakıldığında çocuk duygu ve doyumlarını anlamak çok daha zordur. Merkezde çocukların mental dünyası, davranışlarını sınırlama, daha aktif hale getirme ve gelecek yıllarda donanımlı bireyler haline gelmesi için özel terapi uygulanıyor.

Pendik Psikolog : Hera Psikoloji

İshak Büyükyıldırım