Hera Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hakkında

Hera…
Yunan mitolojisinde, Titan Kronos ile Rheia’nın kızlarından biri…

Zeus’un eşi…

Olympos tanrılarının kra­liçesi…

Aynı zamanda evlilik tanrıçası…

Genel olarak Hera’ya bir yandan Zeus’un eşi, göklerin kraliçesi olarak, bir yandan da evlilik ve kadın yaşamının tanrıçası niteliğiy­le tapındırdı. İkinci niteliğiyle, doğum sıra­sında kadınların koruyucusu sayılır…

İşte heyecanla çıktığımız bu yola, ”Hera” isminin anlamıyla bütünleştirerek daha da anlam kazandığı inancındayız.

İnsanın, yaşadığı problemler ve olumsuz deneyimlerden çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Hayatta başımıza gelen her şey, bizi kendimize bakmaya davet eder. Ve kendine bakma cesareti gösteren herkes bu içsel yolculukta farklı yanlarını keşfedip yeni bakış açıları, yeni yaşantılar geliştirebilir. Hera Psikoloji olarak değişim için çıktığımız yolda size eşlik ediyoruz.

Çalışmalarımızın temeline bu düşünceyi koyarak çocuk, ergen ve yetişkinlere bireysel psikoterapi ve grup terapisi, cinsel konularda sorun yaşayan bireylere cinsel terapi hizmetlerini sunuyoruz.

Psikolojik Danışmanlık merkezimizde; alanında yetkin, tecrübeli, bilimsel ilkeler ışığında kişisel mahremiyetinize öncelik veren, profesyonel meslek etiğine bağlı klinik psikolog ve uzman psikolojik danışman kadromuzla psikoterapi hizmeti vermekteyiz.

Hera Psikoloji Klinik Psikolog İshak BÜYÜKYILDIRIM tarafından kurulmuştur. Amacımız bireylerin hayatlarında farklı pencerelerden bakabilmeye, hayatlarını daha anlamlı hale getirebilmeye destek olmaktır. Kişilerin değişim ve dönüşüm yolculuklarında onlara eşlik etmekten büyük keyif alıyoruz.

Hera Psikoloji Ailesi

Merkez Şube

Doğu Mahallesi Erol Kaya Caddesi Hızır Reis Apartmanı No:205/1 D:6 Pendik / İSTANBUL