Maltepe Psikolog

İstanbul Maltepe ilçesindeki uzman psikolog ve psikolojik danışmanlarımızdan hemen randevu alabilirsiniz. Hızlı randevu almak için:

WhatsApp Image 2022-01-16 at 22.18.28

Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: MALTEPE

Psikolojik Danışman/Psikoterapist Sinan HOŞGÖR, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. 

Psikolog

Hizmet Bölgesi: MALTEPE

Merhaba ben Psikolog Meltem Şahin

Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden başarıyla mezun oldum. Şuan ise Klinik Psikoloji yüksek lisansıma devam etmekteyim. Şuan ise online ve yüz yüze olarak yetişkin ve ergen danışanlar görmekteyim. 

WhatsApp Image 2023-01-04 at 22.18.30

Psikolog

Hizmet Bölgesi: MALTEPE

1983 yılında Ankara’da doğdum. İlkokul eğitimimi Ankara’da, ortaokul ve lise eğitimimi Çanakkale’de tamamladım. 2000 yılında tam burslu olarak girdiğimİstanbul Maltepe ÜniversitesiPsikoloji Bölümü’ndebir yıl süren ingilizce hazırlık eğitimi alarak 2005 yılında mezun oldum. 

Psikolog

Hizmet Bölgesi: MALTEPE

Psikolojik Danışman/ Psikoterapist Betül YAZICI Lisans Eğitimini Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Yüksek Lisans eğitimini Aile Danışmanlığı ve Eğitimi alanında tamamlamıştır. Alanında kendini geliştirmek amacıyla birçok eğitim programına katılarak çeşitli uzmanlık sertifikaları almıştır. 

Psikolog

Hizmet Bölgesi: PENDİK / MALTEPE

Psikolog Nurperi Hastürk, 1992 yılında Mersin’de doğmuştur. Lisans hayatı boyunca çeşitli kurumlarda staj yapma imkanı bulmuş ve Psikoloji bölümünden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. 2016 yılında Mersin üniversitesinden pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır. 2016-2018 yılları arasında özel bir kurumda eğitim danışmanı olarak görev almıştır. 2018 yılında aile danışmanlığı ve eğitim koçluğu eğitimlerini aldıktan sonra bu alanlarda çalışmıştır.