PENDİK, KARTAL ve TUZLA PSİKOLOG EKİBİMİZ

Alanında tecrübeli psikologlardan oluşan ekibimiz Pendik, Tuzla ve Kartal bölgelerinde psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Dilediğiniz uzmanın öz geçmişi ve diğer bilgilerini incelemek için detaylarına ulaşabilirsiniz.

ishak ok

İshak Büyükyıldırım

Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: KARTAL ve PENDİK

İshak BÜYÜKYILDIRIM, Hekimhan’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış, 2010 yılında İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır. Ardından Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Eğitimde Psikolojik Hizmetler ve Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji olmak üzere iki alanda yüksek lisans yapmıştır.

mesut ok

Mesut Çakır

Psikolojik Danışman

Hizmet Bölgesi: KARTAL

Giresun’da doğdu. Lise eğitimimi Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Daha sonra Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü kazandım ve 2013 yılında mezun oldum.

emine ok

Emine Kurt Antmen

Doktor / Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: TUZLA

1968 Denizli doğumlu, 1991 de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.  1991-1996 yılları arasında Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezinde pratisyen hekim olarak çalıştıktan sonra 1996-2000 yılları arasında Heybeliada Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi  Merkezinde uzmanlık eğitimini tamamlayarak  Göğüs Hastalıkları Uzmanı oldu. 

perihan ok

Perihan Şensoy

Çocuk ve Aile Terapisti

Hizmet Bölgesi: PENDİK

2013 yılında Abant İzzet Baysal üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi psikoz ve nevroz poliklinikleri, NP Nöropsikiyatri Hastanesi ve Bolu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde mesleki stajlarını yapmıştır.

sena ok

Psikolojik Danışman

Hizmet Bölgesi: TUZLA

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Öğrencilik hayatı boyunca üniversite bünyesindeki PDR Topluluğuna, Ulusal PDR Öğrencileri topluluğuna ve araştırmalara katılım sağlamıştır.

hatice-cuhaci-hera

Diyetisyen

Hizmet Bölgesi: PENDİK ve KURTKÖY

Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 yılında mezun olmuştur.

WhatsApp Image 2021-09-17 at 11.10.35 (2)

Uzman Psikolojik Danışman

Hizmet Bölgesi: TUZLA

Özel Bahçeşehir Okulları Sancaktepe Kampüsü (2016-2019) Psikolojik Danışman

TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi (2015-2016) Psikolojik Danışman

WhatsApp Image 2021-09-17 at 11.10.35

Aile ve Çift Terapisti & Uzm. Psk. Dan

Hizmet Bölgesi: KARTAL

Çift Terapisi, Aile Terapisi, Ergen Terapisi, Anksiyete Bozukluğu, Panik Atak, OKB, Öfke Problemleri, Boşanma Travması, Özgüven Sorunları, Sosyal Fobi, Sınav ve Performans Kaygısı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu… 

WhatsApp Image 2021-09-21 at 09.53.01

Çocuk Ergen Terapisti & Uzm. Psk. Dan

Hizmet Bölgesi: TUZLA

Lisans eğitimimi Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladım.

Klinik Psikoloji Eğitimimi de Kent Üniversitesinde tamamladım.

WhatsApp Image 2021-09-17 at 11.10.35 (1)

Psikolojik Danışman

Hizmet Bölgesi: TUZLA

Psikolojik Danışman/Psikoterapist Umut GÜVEN, 1992 yılında İzmir’de doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretim eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. 2015 yılında Denizli Pamukkale Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve psikolojik danışman olarak çalışma hayatına başlamıştır.