PENDİK, KARTAL, TUZLA ve MALTEPE PSİKOLOG EKİBİMİZ

Alanında tecrübeli psikologlardan oluşan ekibimiz Pendik, Tuzla, Kartal ve Maltepe bölgelerinde psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Dilediğiniz uzmanın öz geçmişi ve diğer bilgilerini incelemek için detaylarına ulaşabilirsiniz.

Pendik Uzmanlar

ishak ok

İshak Büyükyıldırım

Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: PENDİK ve KARTAL

İshak BÜYÜKYILDIRIM, Hekimhan’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış, 2010 yılında İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır. Ardından Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Eğitimde Psikolojik Hizmetler ve Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji olmak üzere iki alanda yüksek lisans yapmıştır.

perihan ok

Perihan Şensoy

Çocuk ve Aile Terapisti

Hizmet Bölgesi: PENDİK

2013 yılında Abant İzzet Baysal üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi psikoz ve nevroz poliklinikleri, NP Nöropsikiyatri Hastanesi ve Bolu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde mesleki stajlarını yapmıştır.

WhatsApp Image 2022-05-12 at 10.49.09 (1)

Psikolojik Danışman

Hizmet Bölgesi: PENDİK

İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümüne tam burslu olarak başlamış, 2014 yılında fakülteden mezun olduktan sonra Psikoterapi Enstitüsü’nden Bütüncül Psikoterapi eğitimi almıştır.

WhatsApp Image 2022-05-10 at 09.21.11 (2)

Psikolog

Hizmet Bölgesi: PENDİK

Psikolog Nihal Sönmez 2017 yılında Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikoloji bölümünden Onur derecesi ile mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca aynı zamanda pedagojik formasyon eğitimini tamamlamakla beraber çeşitli eğitim ve sağlık kurumlarında gönüllü olarak gözlemci psikolog statüsünde çalışmıştır. 

sümeyye nur türkoğlu

Psikolojik Danışman / Psikoterapist | Çocuk

Hizmet Bölgesi: PENDİK

Psikolojik Danışman Sümeyye Nur Türkoğlu, 2017 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Duygu Odaklı Bireysel Terapi, Bütüncül Psikoterapi Eğitimi, Çocuk ve Ergen Psikoterapileri  ve son olarak Aile Danışmanlığı eğitimini almıştır.

Kartal Uzmanlar

mesut ok

Mesut Çakır

Klinik Psikolog

Hizmet Bölgesi: KARTAL

Giresun’da doğdu. Lise eğitimimi Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Daha sonra Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü kazandım ve 2013 yılında mezun oldum.

WhatsApp Image 2021-09-17 at 11.10.35

Aile ve Çift Terapisti & Uzm. Psk. Dan

Hizmet Bölgesi: KARTAL

Çift Terapisi, Aile Terapisi, Ergen Terapisi, Anksiyete Bozukluğu, Panik Atak, OKB, Öfke Problemleri, Boşanma Travması, Özgüven Sorunları, Sosyal Fobi, Sınav ve Performans Kaygısı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu… 

WhatsApp Image 2021-11-20 at 23.37.24

Oyun Terapisti / Psikolog

Hizmet Bölgesi: KARTAL

  1. Düzey Deneyimsel Oyun Terapisi eğitimi aldım. Nilüfer Devecigil-Psikoloji İstanbul. (Mart 2021)
  •  Çocuk Değerlendirme testleri eğitimi aldım. Mood Piskoloji. (Şubat 2021) : Metropolitan Okul
    Olgunluğu Testi, Agte Ankara Gelişim Envanteri, Gessel Gelişim Figürleri Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Porteus Labirentleri Zeka Testi, Kente G.Y Zeka Testi, Kinder Angst, Catell 2a, Catell 3a, Amerikan Hiperaktivite Ölçeği, Goodenouhg-Harris İnsan Çizme Testi, Burdon Dikkat Testi.

Tuzla Uzmanlar

sena ok

Psikolojik Danışman

Hizmet Bölgesi: TUZLA

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Öğrencilik hayatı boyunca üniversite bünyesindeki PDR Topluluğuna, Ulusal PDR Öğrencileri topluluğuna ve araştırmalara katılım sağlamıştır.

WhatsApp Image 2021-09-21 at 09.53.01

Çocuk Ergen Terapisti & Uzm. Psk. Dan

Hizmet Bölgesi: TUZLA

Lisans eğitimimi Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladım.

Klinik Psikoloji Eğitimimi de Kent Üniversitesinde tamamladım.

WhatsApp Image 2021-09-17 at 11.10.35 (1)

Psikolojik Danışman

Hizmet Bölgesi: TUZLA

Psikolojik Danışman/Psikoterapist Umut GÜVEN, 1992 yılında İzmir’de doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretim eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. 2015 yılında Denizli Pamukkale Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve psikolojik danışman olarak çalışma hayatına başlamıştır. 

Maltepe Uzmanlar

WhatsApp Image 2023-01-04 at 22.18.30

Psikolog

Hizmet Bölgesi: MALTEPE

1983 yılında Ankara’da doğdum. İlkokul eğitimimi Ankara’da, ortaokul ve lise eğitimimi Çanakkale’de tamamladım. 2000 yılında tam burslu olarak girdiğimİstanbul Maltepe ÜniversitesiPsikoloji Bölümü’ndebir yıl süren ingilizce hazırlık eğitimi alarak 2005 yılında mezun oldum. 

WhatsApp Image 2022-01-16 at 22.18.28

Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: MALTEPE

Psikolojik Danışman/Psikoterapist Sinan HOŞGÖR, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur.