Tuzla Psikolog - Çocuk ve Aile Danışmanlığı

Tuzla bölgesinde psikolojik danışmanlık hizmeti almak için Hera Psikoloji’yi tercih etmeniz için bir çok neden bulunmaktadır. Ekibimiz alanında tecrübeli ve psikoloji alanında isim yapmış kişilerden oluşmaktadır.  Tuzla Psikolog alanında hizmetlerimizden öne çıkanları inceleyebilir, ve ihtiyaç duyduğunuzda bizden randevu talep edebilirsiniz.

Adres

Postane Mahallesi  Atatürk Caddesi. Ihlamur sok. No:15 daire:3  Tuzla/İstanbul                                   Tel: 0552 472 44 44  

Tuzla Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Çift Terapisi

Tuzla Çift Terapisi‘nde kişileri ilişki sorunlarıyla ilgili yardım almaya sevk eden getiren zorluklar, bireysel olarak değil, çift ilişkisinin niteliği ve dinamikleri tarafından üretilir. Burada bireylerin katkısı, büyürken edindikleri ilişki kalıplarını ve oradaki yaşantılarının etkilerini çift ilişkisine taşımış olmalarıdır.

Aile Danışmanlığı

Aile Psikoloğu

Bireylerin diğer insanlarla kurdukları ilişkiler, ruh sağlıkları ve duygusal doyumları açısından çok önemlidir. Özellikler ebeveyn, eş ve çocuklar gibi kişilerle kurulan yakın ilişkilerde, bu rol daha belirgin bir hal alır. Tuzla Aile Danışmanlığı / Tuzla Psikolog ile ebeveyn ve çocuklar ilişkileri kontrol edebilmelidir.

Çocuk Psikoloğu

Çocuklarla yapılan terapi yetişkinlere ve ergenlere göre farklılık göstermektedir. Çocuklar çoğu zaman yetişkinlere göre duygularını düşüncelerini ve yaşadıkları zorlukları anlatmakta zorlanırlar. Tuzla Çocuk Psikoloğu ile duygu ve düşüncülerini daha rahat dışarıya atabilirler.

Postane MH. Atatürk CD. Ihlamur sok. N.15 d. 3
Tuzla / İstanbul
0552 472 44 44

Tuzla Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Şüpheye yer yok ki hepimizin hayatında zor zamanları olmuştur. İnsanlar her gün kararlarla, ilişkilerle, işle ve aile ile mücadele ederler. Bazı stresler küçüktür, bazıları büyüktür. Bazıları baş etme ve idare becerileri gerektirir. İşte bu becerileri kazanmanın sırrı bizim elimizde.

Hera Psikoloji sadece Tuzla Psikolog değil Aile Danışmanlığı ve Çocuk Psikoloğu desteği’de vermektedir. Tuzla civarlarında da Psikolojik Danışmanlık Hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.