Kartal Psikolog - Çocuk ve Aile Danışmanlığı

Kartal bölgesinde psikolojik danışmanlık hizmeti almak için Hera Psikoloji‘yi tercih etmeniz için bir çok neden bulunmaktadır. Ekibimiz alanında tecrübeli ve psikoloji alanında isim yapmış kişilerden oluşmaktadır. Kartal Psikolog alanında hizmetlerimizden öne çıkanları inceleyebilir, ve ihtiyaç duyduğunuzda bizden randevu talep edebilirsiniz.

Adres:

Çavuşoglu Mahallesi Özel Caddesi Selimoğlu Apt. No:1 Daire:1 (Kartal Marmaray İst. Karşısı)  Kartal / İstanbul

Tel:0530 769 44 34

Kartal Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Çift Terapisi

Kartal Çift Terapisi‘nde kişileri ilişki sorunlarıyla ilgili yardım almaya sevk eden getiren zorluklar, bireysel olarak değil, çift ilişkisinin niteliği ve dinamikleri tarafından üretilir. Burada bireylerin katkısı, büyürken edindikleri ilişki kalıplarını ve oradaki yaşantılarının etkilerini çift ilişkisine taşımış olmalarıdır. Bireysel olarak kartal psikolog yardımı da alıp kendi yaşantılarını değiştirebilirler.

Aile Danışmanlığı

Aile Psikoloğu

Bireylerin diğer insanlarla kurdukları ilişkiler, ruh sağlıkları ve duygusal doyumları açısından çok önemlidir. Özellikler ebeveyn, eş ve çocuklar gibi kişilerle kurulan yakın ilişkilerde, bu rol daha belirgin bir hal alır. Kartal Aile Danışmanlığı ile ebeveyn ve çocuklar ilişkileri kontrol edebilmelidir.

Çocuk Psikoloğu

Çocuklarla yapılan terapi yetişkinlere ve ergenlere göre farklılık göstermektedir. Çocuklar çoğu zaman yetişkinlere göre duygularını düşüncelerini ve yaşadıkları zorlukları anlatmakta zorlanırlar. Kartal Çocuk Psikoloğu ile duygu ve düşüncülerini daha rahat dışarıya atabilirler.

Çavuşoglu Mah. Özel Caddesi, Selimoğlu Apt. No:1 Daire:1
Kartal / İstanbul
Doğu Mahallesi, Erol Kaya Caddesi, No:205/1 Daire:6 Hızır Reis Apt.
Pendik / İstanbul
Kartal- 0530 769 44 34
Pendik- 0505 996 44 44

Kartal Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Şüpheye yer yok ki hepimizin hayatında zor zamanları olmuştur. İnsanlar her gün kararlarla, ilişkilerle, işle ve aile ile mücadele ederler. Bazı stresler küçüktür, bazıları büyüktür. Bazıları baş etme ve idare becerileri gerektirir. İşte bu becerileri kazanmanın sırrı bizim elimizde.

Hera Psikoloji sadece Kartal Psikolog değil Aile Danışmanlığı ve Çocuk Psikoloğu desteği’de vermektedir. Kartal civarlarında da Psikolojik Danışmanlık Hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İshak Bey ile tesadüf eseri tanıştık. Benim hayatımda büyük bir dönüm noktasına sebep olduğunu söyleyebilirim. Çok basit gördüğüm, gülüp geçtiğim, sorun bile diyemeceğim problemlerimin farkında olmamı sağladı. Terapinin sadece geçmişte yaşadığım, içinden çıkamayacağımı sandığım problemlerin çözümü olmadığını, aslında her bireyin sağlıklı düşünebilmesi için ekmek gibi, su gibi ihtiyaç olduğunu öğrendim. İçimde biriktirip büyütmek yerine paylaşıp yok ediyorum artık sorunlarımı  Güler yüzlü ve güvenebileceğiniz bir terapist arıyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. (IP: 85.109.9.YYZ)
SEDA
Çoğu zaman konuşmak veya anlatmak zordur, sıkıntınızı da mutluluğunuzu da hatta kendinizi de.Oysa İshak bey ile karşılıklı oturduğunuzda ondan aldığınız his ile bütün duygularınız kelimelere dökülüyor zaten... Karşı karşıya geldiğinizde geçireceğiniz zamanın aslında size yararlı Olacağını o aldığınız his size de hissettiriyor..Güler yüzüyle sizi misafir eden, gerçekten sizlere yararlı olmak için ,işini sevgiyle ve aşkla yapan bir Psikolog ve Aile Terapisti .. Çevremdeki herkese öneriyorum. (IP: 95.14.80.YYD)
İSMAİL
İnternette araştırma yaparken ismiyle karşılaştım daha sonra arayıp randevu aldım. İki ay boyunca İshak Bey ile beraber devam ettiğimiz çift terapisi bizim için bir dönüm noktası oldu. Ishak Bey bize evliliğimizde yaşadığımız sorunların temel nedenlerini gösterdi. Yaşadığımız döngüyü ve karşılıklı yaptığımız yanlışları anlamamızı sağlayarak bize çok değerli bir farkındalık sağladı ki bu da terapinin en büyük kazancı oldu. Öncelikle kendimizi sonra birbirimizi tanımada terapi sayesinde epey yol aldık. Kendisini çok rahatlıkla evliliğinizde yaşanan sorunları aşmada yardıma ihtiyacı olan bizim gibi çiftlere öneriyorum.(IP: 78.185.121.ZD)
ÖZGÜR
İshak Bey, kendi alanıyla ilgili lisansüstü eğitimlere, psikoterapi eğitimlerine vb. katılarak başta kendisine ve sonra çevresine kazanım sağlayacak donanımlar edinmiştir. Onu, diğer alan uzmanlarımızdan ayıran; C.G. Jung'un "Kuramları iyi öğren, ancak yaşayan ruhun mucizesine dokunduğunda onları bir yana bırak." sözünde belirttiği gibi kuramları-teknikleri vs. bilmesinin yanında; kendi kişiliğiyle, empatik oluşu, anlayışlılığı, güleryüzlülüğü ve hissettirdiği güvenle yani kendi varlığıyla yaşayan ruhun mucizesine dokunmasıdır. Bir şeyden her şeye; her şeyden bir şeye ulaşabilen birisidir. Anlatmanın ötesinde yaşayan ve yaşatabilendir; danışanlarının yolculuğunda onlara çok iyi eşlik edebilen bir terapisttir. Kendi içsel süreçlerine bakan bir psikoterapist-klinik psk. olarak yakın zamanda adını çok daha iyi yerlere kalıcı olarak taşıyacağına gönülden şahitlik ederim. Nitelikli bir terapist, nitelikli bir terapi isteyen danışanlara tavsiye ederim.(IP: 5.46.192.ZF)
SEMA