Ataşehir Psikolog / Çocuk Psikolog / Çift Terapisi

İstanbul Ataşehir ilçesindeki uzman psikolog ve psikolojik danışmanlarımızdan hemen randevu alabilirsiniz. Hızlı randevu almak için:

Tel: 0534 300 44 34

Adres:

Atatürk Mah. Sedef Cad. No:31 Ata 4-5b Blok Daire:51
Ataşehir / İstanbul

Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist / Kurucu

Hizmet Bölgesi: KADIKÖY, CADDEBOSTAN, PENDİK

İshak BÜYÜKYILDIRIM, Hekimhan’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış, 2010 yılında İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır. Ardından Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Eğitimde Psikolojik Hizmetler ve Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji olmak üzere iki alanda yüksek lisans yapmıştır.

Hizmet Bölgesi: ATAŞEHİR

Klinik Psikolog Sena SARPDAĞ TURAN 2019 yılında Uluslararası Balkan Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından başladığı Beykoz Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansından “Üniversite öğrencilerinde Dijital oyun bağımlılığı ile öz denetim, saldırganlık ve sosyal kaygı ilişkisinin incelenmesi” tez çalışmasıyla onur öğrencisi olarak mezun olmuştur.

Hizmet Bölgesi: ATAŞEHİR, PENDİK

Klinik Psk/Psikoterapist İbrahim CENGİZ, Hatay/Antakya’da doğmuştur. İlk öğretim ve lise eğitimini Hatay’da tamamlamış, 2016 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. 2015-2017 yılları arasında Yakın Doğu Üniversitesinde bölüm asistanı olarak çalışmıştır. Zorunlu stajlarını Adana Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde ve Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır. 2018 yılında askerlik görevini Türk Silahlı kuvvetlerinin içerisinde bulunan Rehberlik ve Danışmanlık Merkezinde subay psikolog olarak tamamlamış, sonrasında iş hayatına klinik psikolog olarak başlamıştır.

Hizmet Bölgesi: TUZLA, ATAŞEHİR

Lisans eğitimini Doğuş Üniversitesi’nde yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. 2020 yılından itibaren Hera Psikoterapi Enstitüsü’nde görev almaktadır. Klinik alanda kendini geliştirerek uzmanlık alanı olan ergen ve yetişkin eğitimlerine devam etmektedir. Şu anda Kıbrıs İlim Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamlamaktadır.

Ataşehir Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Çift Terapisi

Romantik ilişkilerimiz her zaman tek bir doğru çizgisinde gitmez. Zaman zaman tartışmaların olduğu zaman zaman heyecanı ve tutkuyu hissettiğimiz anlar bir dalga misali inişli çıkışlı olabilir. İlişkinin doğasında olan bu iniş çıkışları çok sık ve keskin olmadığı sürece normal kabul ederiz. Bazı zamanlarda ise bu inişler çok uzun sürer, çok keskin veya çok sık şekilde yaşanabilir. Bu anlarda ilişkiye dair birçok soru işareti çiftlerin zihinlerinde dolanmaya başlar; Acaba doğru kişiyle mi birlikteyim? Duygularım neden anlaşılmıyor? Bu soruları sormaya başladığınızda ilk önce kendi içinizde çözümlemeye çalışır çözemediğiniz anlarda bir çift terapistine başvurmak isteyebilirsiniz. Yaşadığınız tüm çift ilişkisi problemleri için Ataşehir psikolog şubemizde uzman ataşehir çift terapistlerimizle randevu oluşturabilir bunlara çözüm bulabilirsiniz.

Aile Danışmanlığı

Aile Psikoloğu

Bireylerin diğer insanlarla kurdukları ilişkiler, ruh sağlıkları ve duygusal doyumları açısından çok önemlidir. Özellikler ebeveynler, eş ve çocuklar gibi kişilerle kurulan yakın ilişkilerde, bu rol daha belirgin bir hal alır. Yakın ilişkilerinizde zorluk yaşadığınızı düşünüyorsanız Ataşehir Aile Danışmanlığı ile daha mutlu olacakları bir duruma gelmelerine yardımcı olabiliriz.

Çocuk Psikoloğu

Çocuklarınızla zaman zaman sorun yaşadığınız anlar olabilir. Bunlar bazen davranış problemleri; okula uyum sürecinde yaşanan güçlükler, arkadaşlarıyla olan ilişkilerinde kavgaların artması, kaka tutma, altına kaçırma, okula gitmek istememe gibi olarak ortaya çıkabilir. Bazen de ilişkisel problemler yaşayabilir; çocuğunuzla olan ilişkinizde iletişim kuramadığınızı düşünme, öfkenin yoğun yaşanması, bir ebeveyne daha çok ilgi gösterip diğer ebeveyni dışarda bırakma/yok sayma gibi veya her zaman olmayan ama olduğunda yoğun duygu durumu yaşanması olası olan ayrılık, boşanma süreçleri, kayıp/yas yaşantısı gibi durumlar şeklinde de ortaya çıkabilir. Bu süreçlerde ebeveyn olarak zorlanılması çok doğaldır ve daha sağlıklı bir şekilde atlatabilmek için bir ataşehir çocuk psikoloğu/Ataşehir Pedagog arayışına girdiğinizde ne yapacağınızı hangisinin doğru olduğuna karar veremediğiniz bir derya deniz içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Ataşehir taraflarında bir psikolog arayışınız var ise uzman çocuk psikoloğu kadromuzla hizmet vermekteyiz. Ayrıva Yetişkin, çift için de ataşehir psikolog  ofisimizi arayıp detaylı bilgilendirme için randevu alabilirsiniz.

Ataşehir Psikolog İletişim Adresi

Atatürk Mahallesi Sedef Caddesi No:31 Ata 4-5b Blok Daire:51 Ataşehir/İstanbul

Tel:0534 300 44 34