Caddebostan Psikolog

İstanbul Kadıköy, Caddebostan ilçesindeki uzman psikolog ve psikolojik danışmanlarımızdan hemen randevu alabilirsiniz. Hızlı randevu almak için:

ishak ok

İshak Büyükyıldırım

Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: Caddebostan

İshak BÜYÜKYILDIRIM, Hekimhan’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış, 2010 yılında İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır. Ardından Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Eğitimde Psikolojik Hizmetler ve Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji olmak üzere iki alanda yüksek lisans yapmıştır.

WhatsApp Image 2023-02-24 at 23.21.50

Uzman Psikolojik Danışman/Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: CADDEBOSTAN

Merve ÇINAR GÜNGÖR, 2017 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans bölümünü yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır. Ardından Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında tezli yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır.

Klinik Psikolog

Hizmet Bölgesi: CADDEBOSTAN

Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikoterapisti, Aile Danışmanı

Lisans eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesinden tamamladı. Yüksek Lisansı, İstanbul Kent Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yaptı. Psikoterapi alanında önce; Oyun Terapisi, Gelişim Odaklı Psikoterapi eğitimlerini tamamladıktan sonra, Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Duygu Odaklı Terapi, Yeniden Hipnotik İşlemleme ve Bütüncül Psikoterapi eğitimlerini tamamladı. 

Klinik Psikolog

Hizmet Bölgesi: CADDEBOSTAN

Psikolog Burak Şensöz Aydın’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Aydın’da tamamladı. 2014 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü(%100 İngilizce) kazandı ve 2020’de mezun oldu. Üniversite döneminde Empati Aile Danışmanlığı Merkezinde klinik psikoloji alanında gönüllü staj programına katıldı. Burada hastalarla yapılan yüz yüze görüşmelerde ve sonrasında takip edilen tedavi süreçlerinde gözlemci olarak bulundu.

Klinik Psikolog

Hizmet Bölgesi: CADDEBOSTAN

Psikolog/ Psikoterapist Sümeyye Bilici Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Uzun süreli stajyerlik çalışmasını Van Bölge ve Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Stajyerlik sürecinde Ağır Kişilik Bozuklukları, Psikotik Bozukluklar, Duygu Durum Bozuklukları, Şizofreni, Depresyon tanısı almış bireylerle çalışma ve onları gözlemleme fırsatı bulmuştur.