Caddebostan Psikolog

İstanbul Kadıköy, Caddebostan ilçesindeki uzman psikolog ve psikolojik danışmanlarımızdan hemen randevu alabilirsiniz. Hızlı randevu almak için:

Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist / Kurucu

Hizmet Bölgesi: Caddebostan

İshak BÜYÜKYILDIRIM, Hekimhan’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış, 2010 yılında İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır. Ardından Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Eğitimde Psikolojik Hizmetler ve Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji olmak üzere iki alanda yüksek lisans yapmıştır.

Uzman Psikolojik Danışman/Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: CADDEBOSTAN

Merve ÇINAR GÜNGÖR, 2017 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans bölümünü yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır. Ardından Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında tezli yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır.

Klinik Psikolog

Hizmet Bölgesi: CADDEBOSTAN

Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikoterapisti, Aile Danışmanı

Lisans eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesinden tamamladı. Yüksek Lisansı, İstanbul Kent Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yaptı. Psikoterapi alanında önce; Oyun Terapisi, Gelişim Odaklı Psikoterapi eğitimlerini tamamladıktan sonra, Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Duygu Odaklı Terapi, Yeniden Hipnotik İşlemleme ve Bütüncül Psikoterapi eğitimlerini tamamladı. 

Hizmet Bölgesi: CADDEBOSTAN

Psikolog/ Psikoterapist Sümeyye Bilici Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Uzun süreli stajyerlik çalışmasını Van Bölge ve Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Stajyerlik sürecinde Ağır Kişilik Bozuklukları, Psikotik Bozukluklar, Duygu Durum Bozuklukları, Şizofreni, Depresyon tanısı almış bireylerle çalışma ve onları gözlemleme fırsatı bulmuştur.

Uzman Doktor/ Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: CADDEBOSTAN

2001 yılında Konya Meram Tıp Fakültesi’ ni, 2009 yılında kalp damar cerrahisi uzmanlık eğitimini bitirdi. 2017 yılında doçentlik ünvanını aldı. Hastalıkların biyolojik yönleri kadar psikolojik ve toplumsal yönleri olduğunun farkındalığıyla klasik tıp eğitimlerinin yanında, psikoloji eğitimleri aldı. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı aile danışmanıdır.

Psikolojik Danışman/Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: CADDEBOSTAN

Psikolojik Danışman/Psikoterapist Elçin Çise KONDU, Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. Ağırlıklı olarak Yetişkin, Ergen terapisi ve Cinsel terapi alanlarında danışan görmektedir. Bütüncül Psikoterapi ekolü çerçevesinde danışanlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Klinik Psikolog

Hizmet Bölgesi: CADDEBOSTAN

Psikolog Burak Şensöz Aydın’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Aydın’da tamamladı. 2014 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü(%100 İngilizce) kazandı ve 2020’de mezun oldu. Üniversite döneminde Empati Aile Danışmanlığı Merkezinde klinik psikoloji alanında gönüllü staj programına katıldı. Burada hastalarla yapılan yüz yüze görüşmelerde ve sonrasında takip edilen tedavi süreçlerinde gözlemci olarak bulundu.

Psikolog Kadıköy İle Hayatına Konfor Kat

Terapiye başlamak kimi zaman merak kimi zaman ihtiyaç üzerine karar verdiğimiz bir durum olabilir. Bu sürece karar vermek kişinin içsel olarak yaşadığı bir durumken kendine ve sürecine yardımcı olabilecek bir psikolog arayışına girmek artık eyleme geçen bir davranıştır. Kadıköy Psikolog arayışı bu sürecin önemli bir parçasıdır. Size yardımcı olabilecek bir psikolog bulduğunuzda terapi başlar. İnsanın olduğu her alan terapinin konusudur; iş yaşantısı, okul yaşantısı, özel hayat, aile ilişkileri, romantik ilişkiler, arkadaş ilişkileri veya zaman zaman kendimizle yaşadığımız duygusal problemler, düşünce tekrarları, hiçbir fiziksel sebebi olmamasına rağmen bedenimize taşınan rahatsızlıklar gibi sayılamayacak kadar çok yaşantı. Kendinizi keşfetmenize, hayatınızda yaşadığınız problemleri düzene koymanıza yardımcı olacak bir psikolog arayışındaysanız ve Kadıköy çevresinde bir yer bakıyorsanız Kadıköy şubemizden psikolojik danışmanlık hizmeti alarak alanında uzman Caddebostan psikolog kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hera Psikoterapi Enstitüsü: Pendik, Kartal, Tuzla, Maltepe, Kadıköy, Ataşehir

Hera Psikoloji,  insanın içdünyasının keşif yolculuğuna değer veren bir grup psikolojik danışman olarak, büyük bir heyecanla kurduk. Amacımız bireylerin hayatlarında farklı pencerelerden bakabilmeye, hayatlarını daha anlamlı hale getirebilmeye destek olmaktır. Kişilerin değişim ve dönüşüm yolculuklarında onlara eşlik etmekten büyük keyif alıyoruz. Kadıköy Caddebostan çevrelerinde psikolog ve psikoterapist ihtiyacı olan kişilere online terapi veya yüz yüze olarak bireysel Danışmanlık , Kadıköy Çocuk Psikolog, Çift Terapisi şeklinde görüşerek yardımcı olabiliriz. Kadıköy Çift Terapisi