Online Terapi

Online Terapi

Online Terapi Nedir?

İnsanlar geçmişten günümüze çeşitli sorunlar yaşamışlardır. Bununla birlikte hala da yaşamaya devam etmektedirler. Bu sorunlarla karşılaşan insanlar sorunlara çeşitli tepkiler vermekteler. Kimi insanlar bu sorunlarla tek başına mücadele edebiliyorken kimileri de psikolojik bir desteğe ihtiyaç duymaktadır.

Desteğe ihtiyaç duyan insanlar bu desteği online olarak internet üzerinden almak isteyebilir. Hera psikoloji uzman kadrosuyla insanların bu isteğine karşılık vermiştir. Çoğu insan ilk olarak online terapi nedir bunu araştırmaktadır. Hera psikoloji sayfasına girdiğinizde online olarak terapi almanız çok kolaydır. Bununla birlikte yardım alacağınız uzmanlar hakkında sayfa üzerinden bilgi alabilmektesiniz.

Böylece psikolojik destek almak istediğiniz uzmanı bulabilip Hera psikoloji vasıtasıyla ona ulaşabilirsiniz. Bu uzmanlar sayesinde sorunlarınızın farkına varabileceğiniz gibi bu sorunlarla nasıl mücadele edeceğinizi de bulabilirsiniz. Bu söylenenlerin hepsini online olarak yapma imkanını size sağlayan Hera psikoloji online terapi konusunda kendini daha da geliştirmeye devam etmektedir.

Online Psikolog Nedir?

Günümüzde insanların merak ettiği kavramlardan biri de online psikolog olmaktadır. Genel olarak bir cevap verecek olursak online psikolog internet üzerinden sizlere hizmet veren psikolog olarak tanımlanabilir. Yani herhangi bir kliniğe gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden psikolojik terapi alabilmeniz mümkündür.

Bu konuda kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden önemli sayfalardan biri de Hera psikoloji sayfası olmaktadır. Sayfa bünyesinde birden fazla uzman psikolog barındırmaktadır. Bu psikologlar ile kendi istediğinizi seçebilir ve gerekli konularda terapi almaya başlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan internete girebileceğiniz bir bilgisayar veya telefondur.

Hera Psikolojinin Sunduğu Hizmetler

Hera psikoloji sayfası kullanıcılarına çeşitli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır:

  • Bireysel psikoterapi
  • Çift ve aile terapisi
  • Çocuk psikoloğu ve terapisi
  • Cinsel terapi
  • Emdr terapisi
  • Öğrenci koçluğu

Tüm bu hizmetlerden ihtiyacınız olana erişmek için Hera psikoloji sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Hera Psikoloji Uzmanları

Hera psikoloji sayfasında görev alan uzmanlardan bazıları şunlardır:

  • İsmail Büyükyıldırım
  • Mesut Çakır
  • Emine Kurt Antmen
  • Şimal Aydın

Bu uzmanlara erişim sağlamak ve uzmanlar ile ilgili bilgi almak için hera psikoloji sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde desteği hangi uzmandan alacağınızı kendiniz seçebilirsiniz.