Online Terapi

Online Terapi

Online Terapi Nedir?

İnsanlar geçmişten günümüze çeşitli sorunlar yaşamışlardır. Bununla birlikte hala da yaşamaya devam etmektedirler. Bu sorunlarla karşılaşan insanlar sorunlara çeşitli tepkiler vermekteler. Kimi insanlar bu sorunlarla tek başına mücadele edebiliyorken kimileri de psikolojik bir desteğe ihtiyaç duymaktadır.

Desteğe ihtiyaç duyan insanlar bu desteği online olarak internet üzerinden almak isteyebilir. Hera psikoloji uzman kadrosuyla insanların bu isteğine karşılık vermiştir. Çoğu insan ilk olarak online terapi nedir bunu araştırmaktadır. Hera psikoloji sayfasına girdiğinizde online olarak terapi almanız çok kolaydır. Bununla birlikte yardım alacağınız uzmanlar hakkında sayfa üzerinden bilgi alabilmektesiniz.

Böylece psikolojik destek almak istediğiniz uzmanı bulabilip Hera psikoloji vasıtasıyla ona ulaşabilirsiniz. Bu uzmanlar sayesinde sorunlarınızın farkına varabileceğiniz gibi bu sorunlarla nasıl mücadele edeceğinizi de bulabilirsiniz. Bu söylenenlerin hepsini online olarak yapma imkanını size sağlayan Hera psikoloji online terapi konusunda kendini daha da geliştirmeye devam etmektedir.

Online Psikolog Nedir?

Günümüzde insanların merak ettiği kavramlardan biri de online psikolog olmaktadır. Genel olarak bir cevap verecek olursak online psikolog internet üzerinden sizlere hizmet veren psikolog olarak tanımlanabilir. Yani herhangi bir kliniğe gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden psikolojik terapi alabilmeniz mümkündür.

Bu konuda kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden önemli sayfalardan biri de Hera psikoloji sayfası olmaktadır. Sayfa bünyesinde birden fazla uzman psikolog barındırmaktadır. Bu psikologlar ile kendi istediğinizi seçebilir ve gerekli konularda terapi almaya başlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan internete girebileceğiniz bir bilgisayar veya telefondur.

Hera Psikolojinin Sunduğu Hizmetler

Hera psikoloji sayfası kullanıcılarına çeşitli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır:

  • Bireysel psikoterapi
Bireysel psikoterapilerde sizlere özel en doğru teknikler geliştirilir ve profesyonel bir destek verilir.
  • Çift ve aile terapisi
Çift ve aile terapileri günümüzde çoğu kişinin tercih ettiği ve ilişkilerin daha sağlıklı hale gelebilmesini sağlayan bir terapi türüdür.
  • Çocuk psikoloğu ve terapisi
Çocukların yaşadığı problemlere erken dönemde teşhis koyulması ve tedavi uygulanması gelecekleri için önemlidir.
  • Cinsel terapi
Cinsel hayatınız ile ilgili problemler yaşadığınızı düşünüyorsanız Hera Psikoloji cinsel terapilerinden yararlanabilirsiniz.
  • Emdr terapisi
Psikotravmatoloji dalındaki Emdr terapileri en önemli ruhsal tedavi yöntemleri arasındadır.
  • Öğrenci koçluğu
Öğrencilerin eğitim hayatlarında sıkça ihtiyaç duyabilecekleri özel öğrenci koçluğu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 
 

Tüm bu hizmetlerden ihtiyacınız olana erişmek için Hera psikoloji sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Şu İlçelerde yüz yüze de hizmet verilmektedir; Tuzla psikolog, Pendik psikolog, Kartal psikolog, maltepe psikolog ve en son olarak Kadıköy psikolog 

Hera Psikoloji Uzmanları

Hera psikoloji sayfasında görev alan uzmanlardan bazıları şunlardır:

  • İshak Büyükyıldırım
  • Mesut Çakır
  • Sinan Hoşgör
  • Sena ÖZ

Bu uzmanlara erişim sağlamak ve uzmanlar ile ilgili bilgi almak için hera psikoloji sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde desteği hangi uzmandan alacağınızı kendiniz seçebilirsiniz.