ishak ok

İshak Büyükyıldırım

Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist / Kurucu

Hizmet Bölgesi: KADIKÖY, CADDEBOSTAN, PENDİK

İshak BÜYÜKYILDIRIM, Hekimhan’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Malatya’da tamamlamış, 2010 yılında İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olmuş ve aynı yıl çalışma hayatına başlamıştır. Ardından Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Eğitimde Psikolojik Hizmetler ve Esenyurt üniversitesinde Klinik Psikoloji olmak üzere iki alanda yüksek lisans yapmıştır.

sumeyye_turkoglu_pendik_psikolog

Psikolojik Danışman / Psikoterapist | Çocuk

Hizmet Bölgesi: PENDİK

Psikolojik Danışman Sümeyye Nur Türkoğlu, 2017 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Duygu Odaklı Bireysel Terapi, Bütüncül Psikoterapi Eğitimi, Çocuk ve Ergen Psikoterapileri  ve son olarak Aile Danışmanlığı eğitimini almıştır.

Psikolog / Çocuk ve Aile Terapisti

Hizmet Bölgesi: PENDİK/MALTEPE

Psikolog Nurperi Hastürk, 1992 yılında Mersin’de doğmuştur. Lisans hayatı boyunca çeşitli kurumlarda staj yapma imkanı bulmuş ve Psikoloji bölümünden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. 2016 yılında Mersin üniversitesinden pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır. 2016-2018 yılları arasında özel bir kurumda eğitim danışmanı olarak görev almıştır. 2018 yılında aile danışmanlığı ve eğitim koçluğu eğitimlerini aldıktan sonra bu alanlarda çalışmıştır.

nurcan_akdeniz_pendik_cift_terapisi

Klinik Psikolog

Hizmet Bölgesi: PENDİK

Merhabalar, Ben Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Nurcan AKDENİZ

Bülent Ecevit Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden başarıyla 2017  yılında mezun oldum. Esenyurt Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji ’de Master ’ımı tamamladım.

“Çocuklarda Resim Yorumlama Analizi” Uygulayıcı eğitimi, ‘Objektif Çocuk Testleri’ Uygulayıcı Eğitimi, Beden Dili, Etkili İletişim, Çocuklarda Masal Anlatımı, Çocuk Davranışlarının Patolojisi gibi seminerlere katılım sağladım.

Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: PENDİK

2019 yılında Marmara Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’ndan Bilişsel ve Davranışçı Terapi Eğitimini, Marmara Üniversitesinden Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlamıştır. 2022 yılında Marmara Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü yüksek lisans programını tamamlamıştır.

WhatsApp Image 2022-05-12 at 10.49.09 (1)

Psikolojik Danışman

Hizmet Bölgesi: PENDİK

İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümüne tam burslu olarak başlamış, 2014 yılında fakülteden mezun olduktan sonra Psikoterapi Enstitüsü’nden Bütüncül Psikoterapi eğitimi almıştır.

Klinik Psikolog

Hizmet Bölgesi: ATAŞEHİR / PENDİK

Klinik Psikolog Sena SARPDAĞ TURAN 2019 yılında Uluslararası Balkan Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından başladığı Beykoz Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansından “Üniversite öğrencilerinde Dijital oyun bağımlılığı ile öz denetim, saldırganlık ve sosyal kaygı ilişkisinin incelenmesi” tez çalışmasıyla onur öğrencisi olarak mezun olmuştur.

Psikoterapist

Hizmet Bölgesi: PENDİK

Maltepe Üniversitesi Psikoloji (İNG) bölümünü 2018 yılında onur derecesiyle tamamladıktan sonra İstanbul Gedik Üniversitesi Tezli Klinik Psikoloji yüksek lisans programına 2019 yılında kabul edilmiş, Şubat 2022’de “Beliren yetişkinlik döneminde mükemmeliyetçilik ve öz-şefkat: algılanan ebeveyn tutumlarının yordayıcı rolü” adlı yüksek lisans tezini başarıyla savunarak “Uzman Klinik Psikolog” ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Çocuk Psikoloğu

Hizmet Bölgesi: PENDİK

Psikolog/Psikoterapist Selin AKYÜREK Samsun’da doğmuştur. İlköğretim eğitimini Samsun’da tamamlamış olup lise ve üniversiteyi İstanbul’da okumuştur. 2021 yılında Marmara Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur.

Uzman Psikolojik Danışman

Hizmet Bölgesi: PENDİK

2018 yılında Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans öğrenimi boyunca anaokulu, rehberlik ve araştırma merkezi, okullar ve psikolojik danışma kurumları gibi çeşitli alanlarda staj yapmıştır. Mezuniyetinin ardından özel gereksinimi olan çocuklarla çalışmalar yürütmüştür. 

Klinik Psikolog

Hizmet Bölgesi: PENDİK

2018 yılında Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince Kartal Adliyesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Moodist Psikiyatri Hastanesi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde mesleki stajlarını tamamlamıştır. 

Psikolog Pendik İle Hayatına Konfor Kat

İnsanlar hayatlarında bazen kısa süreli bazen daha uzun süreli sıkıntılı dönemler yaşamaktadır. Bu sıkıntılı dönemler, kimi zaman insanları içinden çıkılmaz psikolojik sorunlara sürüklemektedir. Ülkemizde ve dünyanın pek çok yerinde psikolojik sorunlar pek önemsenmez. Bununla birlikte bir insanın, işinde veya okulunda başarılı olabilmesi, sağlıklı psikolojik yapı ile mümkün olabilmektedir. Psikolojik sorunlardan kurtulup rahatlayabilmek için uzman psikolog ile görüşmek, genelde olumlu sonuç vermektedir.
Ancak bazı kişiler, zamansızlık veya başka nedenlerden dolayı bir psikologun muayenehanesine gitmeyebilir. Bu noktada, teknolojinin olanakları insanların yardımına koşuyor ve yepyeni bir kavram karşımıza çıkıyor; online terapi. Profesyonel terapistlerin internet üzerinden danışmanlık hizmeti verdikleri bu sistem, psikolog pendik olarak da hizmet verebiliyor.

Hera Psikolojik Danışmanlık Merkezi: Pendik, Kurtköy

Hera Psikoloji,  insanın içdünyasının keşif yolculuğuna değer veren bir grup psikolojik danışman olarak, büyük bir heyecanla kurduk. Amacımız bireylerin hayatlarında farklı pencerelerden bakabilmeye, hayatlarını daha anlamlı hale getirebilmeye destek olmaktır. Kişilerin değişim ve dönüşüm yolculuklarında onlara eşlik etmekten büyük keyif alıyoruz. Pendik ve Kurtköy çevrelerinde psikolog ve psikoterapist ihtiyacı olanlara online terapi olarak veya bireysel görüşerek yardımcı olunabilir. Pendik Psikolog