Klinik Psikolog

5/5

HAKKINDA

2018 yılında Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince Kartal Adliyesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Moodist Psikiyatri Hastanesi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde mesleki stajlarını tamamlamıştır. Lisans eğitimi sürecinde aynı zamanda Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Ön Lisans programını da başarıyla bitirmiştir.

2018 yılında Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansına başlayarak ‘Çocukluk çağı travmalarının ve irrasyonel inançların flört şiddeti algısı üzerindeki etkisinin incelenmesi’ adlı araştırmasını yayınlayarak mezun olmuştur.

Bu süreç içerisinde özel bir psikoterapi ve diyet danışmanlık merkezinde çocuk, yetişkin ve çiftlere yönelik danışmanlık hizmeti vermiştir.

Bilişsel davranışçı terapi, ölüm ve yas terapisi, çocuklarda oyun masal ve bilişsel davranışçı terapi, çocuk testleri (Arzu Listesi, Frankfurter Dikkat Testi , Bier Cümle Tamamlama Testi, D2 Dikkat Testi, Louisa Duss Psikanalatik Hikayeler Testi ,Burdon Dikkat Testi , Raven Progressive Matris Testi , Peabody Resim Kelime Eşleştirme Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Catell 2-A Zeka Testi , Metropolitan Okul Olgunluk Testi, Sınav Kaygısı Ölçeği) eğitimi, dil ve konuşma terapisi, aile danışmanlığı, evlilik çift ve boşanma terapisi, cinsel terapi eğitimlerini ve şubat 2023 tarihinde düzenlenen psikolojik ilk yardım, psikososyal destek içeriklerine yönelik afet destek programını başarıyla tamamlamıştır.