Öncelikle Hera Psikoterapi Enstitüsü’ne göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Aşağıdaki bilgileri dikkatlice inceleyip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Yapacağımız online staj programı Türkiye’nin her yerindeki ruh sağlığı alanında öğrenci olan ve kendini geliştirmek isteyen mezun arkadaşlarımız için büyük bir olanak sağlamaktadır.

Kontenjan; online grup 20 kişi (20 Şubat 2023 – 9 Haziran 2023) 

Amacımız
Amacımız, sadece staj yaptığınıza dair bir belge vermek ya da staj yaptık demek için  yapmış olmanız değil. Sizleri biraz uzun ve yorucu görevleri olan bir sürece dahil ederek Hera ailemizi birlikte gelişmek, geliştirmek ve üretmektir. Kurumlarımızda 6 ay stajyer olarak çalıştıktan sonra size ciddi deneyimler ve değerler kazanabilmeniz sağlamaktır.
Bu süreçten sonra ailenin bir parçası olarak bundan sonraki iş hayatınızda yanınızda olmaktır. Çalışmak isteyen arkadaşlarımıza birçok ofisimizde sorumluluk verip Psikoterapi Akademisindeki eğitimleri tamamladığında ofislerimizde seçilen uzmanlık alanına göre seans alma hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca stajyer akademisinin sorumluluklarını eksiksiz yerine getirenlere eğitimlerimize, atölyelerimize ve süpervizyonlarımıza %20 indirimli katılma hakkı kazanacaklardır.

Görevlerinizin Kapsamı

  1. Söyleşilere katılıyor olmak
  2. www.herapsikoloji.com ‘da ve dergimizde yazı yazma.
  3. 2 kitap okumak, kitabın özetini çıkarmak ve sunumunu gerçekleştirmek.
  4. 1 konuda hazırlık yapmak ve sunmak. (Kişilik Bozuklukları, Kuram, Kuramcı, Davranış Bozukluğu vb.)
  5. Teori kısmındaki söyleşilere %70 devamlılık. (Klinikte İlk Görüşme, Terapide Bilinen Yanlışlar, Duygu Odaklı Terapi, Masterson Yaklaşımı, Savunma Mekanizmaları, Vakalar Üzerinden Analiz, Çift Terapisi, Role-Play)  
  6. Psikoloji alanında verilecek konu başlıklarından en az iki  yazı yazmak (yaklaşık 350 karakter)       
  7. Dersler her hafta zoom üzerinden akşam saat: 20.00 ile 23.30 arasında olacaktır

Stajyer eğitim ücreti;   500 liradır.

Ödeme planı

Stajyer akademisini kabul edildiğinizde 500 lira nakit olarak yapılır.


Bizim gibi çalışıp, üretmek ve gelişmek; hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki linkten başvuru formunu doldurabilirsiniz.


Başvuru şartları;

1)Üst kısımda bulunan açıklamaları kabul etmek.

2) 3. ve 4. Sınıf öğrencisi veya mezun olmak. (Psikoloji, Psikolojik Danışma ve Rehberlik, Aile Danışmanlığı yüksek lisans veya eğitimi, Sosyal Hizmet)

3)Öğrenci belgesi veya diploma fotokopisi.

 

  Ön görüşmeye katılıp stajyer olarak seçildikten sonra (Görüşme zoom üzerinde gerçekleştirilecektir.) katılım belgesi ve ek-1 belgesi verilecektir.(katılım belgesini gelip alamayanlara katılım belgesi ve ek-1 belgesi e-mail olarak gönderilecektir.)

Başvurular Değerlendirildikten Sonra Bütün Adaylara Dönüş Yapılacaktır. Kabul Edilen Adaylar Davet Edilerek Mülakat Yoluyla Seçim Yapılacaktır.
Hepinize Başarılar Dileriz.

 

Mezun değilseniz boş bırakın
Mezun değilseniz boş bırakın
Mezunsanız boş bırakın
Virgül ile ayırın
Seçiniz
Yazınız
.. için bu stajı yapmak istiyorum.